o nas - Masterdieta

MASTERDIETA – Catering Dietetyczny

Dlaczego jesteśmy odpowiedni dla Ciebie?

Bo kochamy gotować! Zdrowy tryb życia to nasza pasja i codzienna inspiracja. Wyjątkowo dbamy zarówno o jakość jak i o smak, a także szczegóły wizualne potraw. Chcemy zarazić Cię dobrym smakiem, wykreować w Tobie odpowiednie nawyki, które sprawią, że przejmiesz kontrolę nad sobą, wprowadzając harmonię pomiędzy pięknym wyglądem i zdrowym ciałem. Pozwól nam pokazać Ci, że zdrowe jedzenie naprawdę potrafi być przyjemnością, która w szybkim czasie daje wymierne efekty dotyczące zarówno Twojej sylwetki, kondycji, jak i samopoczucia. Jesteś tym co jesz, więc dokonuj dobrych wyborów i obudź swoją wewnętrzną moc. Zmieniając coś dziś tworzysz nowe, lepsze jutro. Spójrz na to naszymi oczami – jedzenie to naprawdę magia!

Oto 5 powodów,
dla których powinieneś wybrać właśnie nas:

1. Jakość i profesjonalizm

Nasze potrawy przyrządzane są zaledwie na kilka godzin przed dostawą przez najlepszych, doświadczonych kucharzy.

Oferujemy tylko świeże produkty z codziennych dostaw. Są one naturalne, nieprzetworzone, bez konserwantów, dzięki czemu posiadają w składzie mnóstwo wartości odżywczych, minerałów i witamin. Posiadamy wszelkie certyfikaty, które zaświadczają o spełnieniu wszelkich wymaganych przepisami prawa norm, posiadaniu niezbędnych odbiorów, zaświadczeń i pozwoleń, dostosowywaniu produktów i usług do najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa, a także wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań.
o nas - Masterdieta
o nas - Masterdieta

2. Bogate know-how

Wiemy co potrzebujesz, abyś czuł się dobrze i zdrowo. Oferujemy profesjonalne doradztwo dietetyczne.

Oferowana przez nas prawidłowo zbilansowana dieta jest przygotowywana przez wykwalifikowanych i doświadczonych dietetyków. Odpowiednio dobrane, zdrowe i naturalne składniki codziennie dostarczają Ci potrzebnych wartości odżywczych we właściwie zachowanych proporcjach.

3. Różnorodność

Dodatkowo zawsze uwzględniamy Twoje nawyki żywieniowe, upodobania i przyzwyczajenia.

Dostarczamy Ci radość z jedzenia, dzięki daleko posuniętemu zróżnicowaniu naszych potraw. Każdego dnia otrzymujesz inne, wyszukane dania. Brak nudy na talerzu pozwala się delektować i wytrwać na diecie. Każdy posiłek jest nie tylko smaczny, ale i syty, co ułatwia świadome i regularne jedzenie – nie czujesz potrzeby podjadania między posiłkami.
o nas - Masterdieta
o nas - Masterdieta

4. Wygoda i oszczędność czasu

Pozwól, że zrobimy to wszystko za Ciebie!

Masterdieta jest idealnym rozwiązaniem dla osób zapracowanych. Szybkie życie zwykle nie pozwala poświęcać czasu na codzienne przemyślanie kaloryczności dań, wymyślanie menu, robienie zakupów we właściwych sklepach i gotowanie. Jesteśmy wygodnym sposobem na zdrowe odżywianie i zrzucenie zbędnych kilogramów przy najlepszym zarządzaniu własnym czasem.

5. Zdrowie, wygląd, samopoczucie

Zdrowe odżywianie wpływa wyraźnie również na nasze samopoczucie, witalność i chęć do życia.

Regularne stosowanie zdrowej diety przynosi szybkie i widoczne efekty. Wyraźnie poprawia się kondycja i wydolność organizmu. Jest to klucz do zachowania świeżego i młodego wyglądu, poprawy kondycji włosów i paznokci. Dostarczanie organizmowi właściwych składników do codziennego funkcjonowania zapobiega także wielu chorobom.
o nas - Masterdieta

Sprawdź, czy do Ciebie dostarczamy

Dostawa w ponad 3500 miejscowościach w całej Polsce. Sprawdź, czy dowozimy także do Ciebie.
o nas - Masterdieta