Dieta pudełkowa Poznań | Cena ➤ Masterdieta.pl

Dieta pudełkowa Poznań

Halo Poznań! Najwyższy czas na pyszną dietę dowożoną wprost pod adres Twojego mieszkania! Chcesz schudnąć bez tracenia czasu? Stwórz swoją nową, pyszną dietę kubełkową jednym kliknięciem i zamów ją na MasterDieta.pl! Sprawimy, że w końcu rozpoczniesz prawdziwą dietę i nie będziesz chciał z niej zrezygnować.

Wybranie cateringu dietetycznego to pierwszy krok, aby finalnie mieć oczekiwaną sylwetkę lub wspomóc trening wybraną liczbą kalorii. W naszych zestawach otrzymasz codziennie pięć dań, które zaspokoją głód na cały aktywny dzień. Poznań - takiego cateringu na dowóz jeszcze u was nie było! Nie musisz już gotować diety na cały tydzień! Dieta z dostawą z MasterDieta.pl wykona to za Ciebie!

Spróbuj jednej z opcji: FitMaster, PaleoMaster, Sport Master lub Bez laktozy i dobierz odpowiedni poziom kalorii. Każda z diet kubełkowych odpowiada innym wymaganiom, ale wszystkie są zbilansowane oraz z pełną starannością tworzone z ekologicznych składników przez naszych dietetyków. Zdecyduj się na dietę pudełkową!
Uwaga! Oferujemy najsmaczniejszy catering dietetyczny Poznań :)
 
 
 

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343