Catering dietetyczny Płock – MasterDieta.pl

Catering dietetyczny Płock

Hej! Czy tu Płock? Mamy dla was nowoczesną dietę fit na dowóz, po której nie wrócicie do komponowania własnych posiłków! Chcesz zerwać z niezdrową żywnością bez wysiłku? Ułóż swoją nową, zdrową dietę box jednym kliknięciem i zamów ją na MasterDieta.pl! Sprawimy, iż wreszcie rozpoczniesz prawdziwą dietę i w niej wytrwasz.

Catering dietetyczny to wyśmienite rozwiązanie, aby w końcu mieć wyczekiwaną figurę lub wesprzeć wysiłek na siłowni określoną liczbą kalorii. W diecie kubełkowej otrzymasz codziennie pięć posiłków, które wystarczą na cały aktywny dzień. Płock - takiego triku na zdrową sylwetkę jeszcze u was nie było! Nie musisz już gotować menu na cały miesiąc! Fitness catering na dowóz z MasterDieta.pl zrobi to za Ciebie!

Zdecyduj się na opcję: FitMaster, WegeMaster, PaleoMaster, KoktajlMaster, SportMaster, 3PakMaster lub Bez laktozy i dobierz wybrany poziom kalorii. Każda z diet pudełkowych odpowiada innym wymaganiom, ale wszystkie są różnorodne oraz precyzyjnie wybierane z naturalnych składników przez profesjonalnych dietetyków. Podejmij dietę kubełkową z MasterDieta.pl już teraz i bądź zdrów jak nigdy bez wychodzenia z domu!

x

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343