Zdrowe diety z dostawą do domu

  1. Categring dietetyczny - FitMaster FitMaster
  2. Categring dietetyczny - WegeMaster WegeMaster
  3. Categring dietetyczny - PaleoMaster PaleoMaster
  4. Categring dietetyczny - 3PakMaster 3PakMaster
  5. Categring dietetyczny - SportMaster SportMaster
  6. Categring dietetyczny - KoktajlMaster KoktajlMaster
  7. Categring dietetyczny - Bez laktozy Bez laktozy
FitMaster
Dieta zarówno dla osób, które chcą zredukować, jak i dla pragnących utrzymać obecną masę ciała. Różnorodność produktów w diecie sprawia, iż jest ona zróżnicowana pod względem zawartości składników odżywczych. W menu znajdują się produkty mleczne, mięso, ryby oraz jaja. Urozmaicone i smaczne dania pozwalają zachować zdrowie oraz zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
WegeMaster
Dieta dla osób, które zdecydowały się na eliminację mięsa i zawierających je produktów z codziennego jadłospisu. Wzbogacona białkiem roślinnym z orzechów, nasion, roślin strączkowych oraz zbóż. Menu uwzględnia produkty mlecze oraz jaja. Odpowiednio zbilansowana zapobiega niedoborom poszczególnych witamin i minerałów.
PaleoMaster
Dieta doskonała dla osób aktywnie uprawiających sport oraz dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Jest ona zbliżona do modelu żywienia człowieka paleolitycznego, zakłada spożycie nieprzetworzonych produktów. Podstawę jadłospisu stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Z menu wykluczone są produkty mleczne i zbożowe. Urozmaicone i smaczne dania zapewniają odpowiednie proporcje makroskładników i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
3PakMaster
Doskonały wybór dla osób zabieganych, które nie mają czasu na przygotowywanie wielu potraw i zadbanie o swoje prawidłowe nawyki żywieniowe. Opcja ta obejmuje codzienne dostarczanie zdrowego zestawu trzech posiłków do biura lub domu. W skład 3Paku wchodzą: II śniadanie, obiad i podwieczorek. Zróżnicowane dania są znakomitą alternatywą dla szybkich i niezdrowych posiłków.
SportMaster
Dieta dla osób aktywnych sportowo i w związku z tym potrzebujących dodatkowych zasobów łatwo przyswajalnej energii. Zapewnia pokrycie zapotrzebowania energetycznego oraz zapotrzebowania na witaminy i związki mineralne. Menu charakteryzuje się podwyższoną zawartością pełnowartościowych źródeł białka oraz węglowodanów złożonych. Racjonalna, zbilansowana dieta sprzyjająca poprawie zdolności wysiłkowych, optymalizująca efekty treningu. Dieta dostępna jest w dwóch wariantach kalorycznych 2000,3000 i 4000 kcal.
KoktajlMaster
Dieta dla osób, które chcą oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Polega ona na zastąpieniu posiłków pięcioma koktajlami o objętości 420 ml. Nie zawierają one glutenu, laktozy i substancji słodzących. Koktajle są skomponowane z owoców, warzyw, orzechów nasion i pestek. Przeciwskazaniami do diety są ciąża, okres laktacji, intensywna aktywność fizyczna oraz wiek - nie mogą jej stosować osoby starsze, dzieci i młodzież.
Bez laktozy
Dieta ta została stworzona specjalnie z myślą o osobach z nietolerancją laktozy. Laktoza jest cukrem mlecznym występującym w mleku i produktach mlecznych. Nietolerancja zależna jest od aktywności enzymu – laktazy i może występować z różnym stopniem nasilenia. By zapobiec nieprzyjemnym dolegliwościom zalecane jest wyeliminowanie produktów z wysoką zawartością laktozy – produktów mlecznych i mleka. Jadłospis wzbogacony jest o produkty mleczne bezlaktozowe, z mleka koziego i owczego. Odpowiednio skomponowany jadłospis zapobiega powstaniom niedoborów składników pokarmowych oraz zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
x
Zadzwoń i zamów swoją dietę!

+48 790342343

x

Nie wiesz, która dieta będzie odpowiednia dla Ciebie?
Zapytaj naszego dietetyka, który z chęcią Ci doradzi!
Możesz również zadzwonić i umówić się na kosulatacje z naszym dietetykiem
tel. +48 570 421 641
Konsultacje dietetyczne odbywają się od pon. do pt. w godz od 10-12

Imię: Nazwisko:
Telefon: Email:
Treść:
x

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343