Ile kosztuje catering dietetyczny

Czas czytania: 3 min

Nie każdy urodził się mistrzem gotowania niczym Gordon Ramsay. Szkoda czasu na wykonywanie czynności, których nie lubimy, i które nie dają nam satysfakcji. Osobom, które kuchnie omijają szerokim łukiem, naprzeciw wychodzi catering dietetyczny.

Wydaje Ci się, że catering dietetyczny jest wyłącznie dla wielkich gwiazd i celebrytów? Że trzeba być bogatym, żeby sobie na niego pozwolić? Nic podobnego! Catering dietetyczny jest dla KAŻDEGO. Chcesz zrzucić zbędne kilogramy i nie wiesz jak to zrobić? Jesteś w ciągłym biegu i nie masz na nic czasu i sił? Albo najzwyczajniej w świecie nie lubisz gotować? Jeśli podpisujesz się przynajmniej pod jednym z tych zdań, to catering jest właśnie dla Ciebie! Kiedyś rzeczywiście dieta pudełkowa kojarzona była z luksusem, na który mogą sobie pozwolić tylko gwiazdy, jednak te czasy już dawno minęły.

Widzisz? Wcale nie musisz być celebrytą, żeby ktoś mógł robić coś za Ciebie!

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Dieta pudełkowa to szereg zalet. Dzięki cateringowi dietetycznemu nie tylko zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na przygotowanie posiłków, ale także zminimalizujesz czas, który musiałbyś przeznaczyć na zakupy spożywcze i stanie w kolejkach. Co za tym idzie, zyskasz parę cennych godzin i będziesz mieć więcej czasu dla rodziny, przyjaciół, czy siebie samego. W końcu każdy zasługuje na chwilę relaksu.

ZADBANA SYLWETKA

Dieta pudełkowa pomoże Ci także prosto i przyjemnie zadbać o sylwetkę i zrzucić kilka zbędnych kilogramów. Co najważniejsze, nie będziesz przy tym musiał jeść samej sałaty i pić soku z pietruszki, nie będziesz chodził głodny i będziesz mógł jeść po godzinie 18:00, a tarta orzechowa nie sprawi, że przybędzie Ci kilogramów!

PRYWATNY KUCHARZ

Miałeś kiedyś prywatnego kucharza, który każdego dnia przygotowuje dla Ciebie pyszne, sycące i zbilansowane posiłki, a co więcej, dostarcza je prosto pod Twoje drzwi? Jeśli nie, to teraz możesz mieć!

Każdego dnia przygotowane z myślą o Tobie posiłki mogą czekać gotowe pod drzwiami!

Masterdieta zadba o to, aby Twoje posiłki zawierały wszystkie niezbędne witaminy i minerały, a co więcej, wyeliminuje z Twojej diety produkty, na które jesteś uczulony, albo których nie lubisz. A Ty zaoszczędzony w ten sposób czas możesz wykorzystać tak, jak lubisz najbardziej! Jesteś wege? To też żaden problem. Więcej na temat tej diety dowiesz się z naszego artykułu pod tytułem “Dieta wegańska”.

WYGODA

Dzisiaj czas jest na wagę złota. Ciągle jesteśmy zabiegani, pracujemy do późnych godzin wieczornych i nie starcza nam na nic czasu i sił. Żeby nasz organizm mógł poprawnie funkcjonować, musimy się odżywiać, i to najlepiej zdrowo. Dlatego też po ciężkim dniu trzeba jeszcze wymyślić posiłek, zrobić zakupy, odstać swoje w kolejce, i w końcu coś ugotować, czego być może nawet nie lubisz robić. Następne musisz jeszcze wszystko pozmywać. Teraz pomyśl, ile czasu zajęłoby Ci przyrządzenie 5 posiłków każdego dnia. Sporo, prawda?

PIENIĄDZE

Przygotowanie 5 posiłków na każdy dzień to nie lada wyzwanie. W zależności od tego, co planujemy przygotować do jedzenia, finalny koszt dań może wahać się od 40, a nawet do 80 zł za osobę na dzień, co na miesiąc może wynieść nawet 1600 złotych. Sporo, prawda? Z kolei średni koszt diety pudełkowej na cały miesiąc (bez weekendów) wynosi 1300 zł. Oznacza to, że jeden zdrowy pełnowartościowy posiłek kosztuje całe 13 zł! Teraz wyobraź sobie, że idziesz do restauracji i zamawiasz grillowanego fileta z kurczaka w sosie z kurkami z puree z kalafiora i z pieczonymi batatami, gdzie tam za taki posiłek zapłacisz ok. 30 zł. Widać różnicę, prawda?

Popatrzmy na to z innej strony.

Mówi się, że czas to pieniądz. Pracując, masz określoną stawkę godzinową oraz stawkę roboczogodziny pracy. Załóżmy, że jesteś przedsiębiorcą i dla Ciebie wynosi ona 50 zł. Oznacza to, że każda Twoja godzina pracy jest warta właśnie 50 zł. Przygotowanie posiłków zajmuje około 2-3 godzin dziennie. Są to godziny, które zamiast spędzać w kuchni, mógłbyś/mogłabyś przeznaczyć na rozwój swojej firmy, i które dałyby Ci dziennie 100-150 zł więcej, co na miesiąc daje od 2000 do 3000 zł dodatkowego zysku. Gdzie, jak już wcześniej było napisane, średni koszt diety pudełkowej na cały miesiąc (bez weekendów) wynosi około 1300 zł.

A ile kosztuje dieta pudełkowa Masterdieta? Sprawdź:

Sprawdź również:

Zamawiaj w
Masterdiecie!

Zamów pyszną dietę pudełkową, a liczenie kalorii i przygotowywanie posiłków pozostaw nam

Może Cię zainteresować: