Zdrowe diety z dostawą do domu

 1. Categring dietetyczny - FitMaster FitMaster
 2. Categring dietetyczny - WegeMaster WegeMaster
 3. Categring dietetyczny - PaleoMaster PaleoMaster
 4. Categring dietetyczny - 3PakMaster 3PakMaster
 5. Categring dietetyczny - SportMaster SportMaster
 6. Categring dietetyczny - KoktajlMaster KoktajlMaster
 7. Categring dietetyczny - Zdrowe Domowe Zdrowe Domowe
 8. Categring dietetyczny - Bez laktozy Bez laktozy
 9. Categring dietetyczny - Dieta Dąbrowskiej Dieta Dąbrowskiej
 10. Categring dietetyczny - MasterMIND MasterMIND
 11. Categring dietetyczny - KetoMaster KetoMaster
FitMaster
Dieta fit zarówno dla osób, które chcą zredukować, jak i dla pragnących utrzymać obecną masę ciała. Różnorodność produktów w diecie sprawia, iż jest ona zróżnicowana pod względem zawartości składników odżywczych. W menu znajdują się produkty mleczne, mięso, ryby oraz jaja. Dieta fitness zawiera urozmaicone i smaczne dania, które pozwalają zachować zdrowie oraz zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
WegeMaster
Dieta dla osób, które zdecydowały się na eliminację mięsa i zawierających je produktów z codziennego jadłospisu. Wzbogacona białkiem roślinnym z orzechów, nasion, roślin strączkowych oraz zbóż. Dieta wegetariańska uwzględnia produkty mlecze oraz jaja. Odpowiednio zbilansowana dieta bez mięsa zapobiega niedoborom poszczególnych witamin i minerałów.
PaleoMaster
Dieta Paleo doskonała dla osób aktywnie uprawiających sport oraz dla osób z nietolerancjami pokarmowymi. Jest ona zbliżona do modelu żywienia człowieka paleolitycznego, zakłada spożycie nieprzetworzonych produktów. Podstawę jadłospisu w diecie paleolitycznej stanowią mięso, ryby, jaja, warzywa i owoce, a także orzechy i pestki. Z menu diety paleo wykluczone są produkty mleczne i zbożowe. Urozmaicone i smaczne dania zapewniają odpowiednie proporcje makroskładników i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Rozkład makroskładników w diecie: PaleoMaster 1500 kcal (B:94-113 g, Tł:50-67 g, W:94-113 g), PaleoMaster 2000 kcal (B:125-150 g, Tł:67-89 g, W:125-150 g), PaleoMaster 2500 kcal (B:156-188 g, Tł:83-111 g, W:156-188 g), PaleoMaster 3000 kcal (B:188-225 g, Tł:100-133 g, W:188-225 g).
3PakMaster
Doskonały wybór dla osób zabieganych, które nie mają czasu na przygotowywanie wielu potraw i zadbanie o swoje prawidłowe nawyki żywieniowe. Opcja ta obejmuje codzienne dostarczanie zdrowego zestawu trzech posiłków do biura lub domu. W skład 3Paku wchodzą: II śniadanie, obiad i podwieczorek. Zróżnicowane dania są znakomitą alternatywą dla szybkich i niezdrowych posiłków. Kaloryczność diety 3PakMaster wynosi ok. 1000-1200 kcal.
SportMaster
Dieta dla osób aktywnych sportowo i w związku z tym potrzebujących dodatkowych zasobów łatwo przyswajalnej energii. Odpowiednia dieta dla sportowca zapewnia pokrycie zapotrzebowania energetycznego oraz zapotrzebowania na witaminy i związki mineralne. Menu charakteryzuje się podwyższoną zawartością pełnowartościowych źródeł białka oraz węglowodanów złożonych. Racjonalna, zbilansowana dieta sprzyjająca poprawie zdolności wysiłkowych, optymalizująca efekty treningu. Dieta dla sportowców dostępna jest w trzech wariantach kalorycznych 2000,3000 i 4000 kcal. Rozkład makroskładników w dietach: SportMaster 2000 kcal (B:125-150 g, Tł:56-67 G, W:200-250 G), SportMaster 3000 kcal (B:188-225 g, Tł: 83-100 g, W:300-375 g), SportMaster 4000 kcal (B:250-300 g, Tł:111-113 g, W:400-500 g).
KoktajlMaster
Dieta koktajlowa dla osób, które chcą oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn. Polega ona na zastąpieniu posiłków pięcioma koktajlami o objętości 420 ml. Nie zawierają one glutenu, laktozy i substancji słodzących. Koktajle są skomponowane z owoców, warzyw, orzechów nasion i pestek. Przeciwskazaniami do diety koktajlowej są ciąża, okres laktacji, intensywna aktywność fizyczna oraz wiek - nie mogą jej stosować osoby starsze, dzieci i młodzież.
Zdrowe Domowe
Dieta dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo nie rezygnując z potraw tradycyjnej kuchni. Jest ona alternatywą dla dań gotowych. Jadłospis składa się z trzech posiłków: śniadania, obiadu i kolacji, wszystkie są od podstaw przygotowane przez naszych kucharzy. Dieta Zdrowe Domowe skierowana jest do osób, które cenią sobie wygodę i oszczędność czasu oraz pragnących zmienić swoje nawyki żywieniowe. Smaczne, różnorodne i świeże posiłki dostarczane codziennie pod Twoje drzwi. Kaloryczność diet Zdrowe Domowe wynosi ok. 1800-2200 kcal.
Bez laktozy
Dieta ta została stworzona specjalnie z myślą o osobach z nietolerancją laktozy. Laktoza jest cukrem mlecznym występującym w mleku i produktach mlecznych. Nietolerancja zależna jest od aktywności enzymu – laktazy i może występować z różnym stopniem nasilenia. By zapobiec nieprzyjemnym dolegliwościom zalecane jest wyeliminowanie produktów z wysoką zawartością laktozy – produktów mlecznych i mleka. W diecie bez laktozy jadłospis wzbogacony jest o produkty mleczne bezlaktozowe, z mleka koziego i owczego. Odpowiednio skomponowany jadłospis zapobiega powstaniom niedoborów składników pokarmowych oraz zapewnia prawidłowe funkcjonowanie organizmu.
Dieta Dąbrowskiej
Dieta Dąbrowskiej której celem jest oczyszczenie i wzmocnienie ogólnej kondycji organizmu. Jest to leczniczy post polegający na spożywaniu określonych owoców i warzyw bogatych w przeciwutleniacze, które wspomagają procesy naprawcze komórek. W składzie jadłospisu znajdują się warzywa nisko skrobiowe, kiszonki i niskocukrowe owoce - w postaci surówek, zup warzywnych, warzyw duszonych i pieczonych. W okresie oczyszczania przeciwwskazane jest picie kawy, mocnej herbaty, alkoholu i palenie papierosów. Diety Dąbrowskiej nie mogą stosować kobiety w ciąży i karmiące, dzieci i młodzież, osoby z niedowagą, cukrzycą typu I, nowotworami, nadczynnością tarczycy, niewydolnością nerek, serca, układu oddechowego i wątroby.
MasterMIND
Dieta dla osób, które chcą odżywiać się zdrowo, wpływająca pozytywnie na funkcje mózgu. Działa ona prewencyjnie w przypadku chorób sercowo-naczyniowych, nowotworowych i neurodegeneracyjnych takich jak choroba Alzheimera. Opiera się na założeniach diety DASH i śródziemnomorskiej. Menu uzupełnione jest o orzechy, rośliny strączkowe, oliwę z oliwek i działające antyoksydacyjnie owoce i warzywa. W jadłospisie ograniczamy mięso na rzecz białka roślinnego i ryb oraz wykluczamy czerwone mięso, tłusty nabiał i produkty wysoko przetworzone.
KetoMaster
Jest to dieta wysokotłuszczowa z bardzo niską ilością węglowodanów. Składa się z trzech posiłków: śniadania, obiadu i kolacji. Podstawę jadłospisu stanowią ryby, dobrej jakości mięso, pestki, orzechy, warzywa nisko węglowodanowe oraz tłuszcze: olej kokosowy, masło i oliwa z oliwek. Ograniczenie spożycia węglowodanów przy dużym udziale tłuszczy prowadzi do produkcji tzw. Ciał ketonowych. Podczas stosowania diety nie obserwujemy wahań poziomu insuliny, nie odczuwamy napadów głodu. Jest ona odpowiednia dla osób chcących w krótkim czasie zredukować masę ciała, osób aktywnych fizycznie, w końcowym etapie budowania sylwetki i cierpiących na insulinooporność. Metabolizm ciał ketonowych może obciążać nerki i wątrobę, dieta jest niewskazana również dla osób z chorobami serca, woreczka żółciowego oraz ze znaczną otyłością. Rozkład makroskładników w dietach: KetoMaster 1500 kcal (B:56-75 g, Tł:117-133 g, W: 23-30 g), KetoMaster 2000 kcal (B:75-100 g, Tł:156-178 g, W:30-40 g), KetoMaster 2500 kcal (B:94-125 g, Tł:194-222 g, W:38-50 g), Ketomaster 3000 kcal (B:113-150 g, Tł:233-267 g, W:45-60 g).
x
Zadzwoń i zamów swoją dietę!

+48 790342343

x

Nie wiesz, która dieta będzie odpowiednia dla Ciebie?
Zapytaj naszego dietetyka, który z chęcią Ci doradzi!
Możesz również zadzwonić i umówić się na kosulatacje z naszym dietetykiem
tel. +48 570 421 641
Konsultacje dietetyczne odbywają się od pon. do pt. w godz od 10-12

Imię: Nazwisko:
Telefon: Email:
Treść:
x

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343