Catering dietetyczny Ząbki z dostawą ❤ Masterdieta.pl

Catering dietetyczny Ząbki

Catering dietetyczny to dobry wybór - jeżeli chcesz codziennie jeść wartościowy posiłek, który jednocześnie będzie dobrze smakował. Idealnym wyborem będzie dieta pudełkowa oferowana przez naszą firmę. Przygotowujemy zdrową dietę z dojazdem na obszarze prawie całego kraju również w Ząbkach lub na teren, do którego możesz zamówić smaczne posiłki dowożone do mieszkania lub miejsca pracy.

Co to jest catering dietetyczny w Ząbkach? To 5 posiłków każdego dnia do wyboru w 6 pysznych dietach, które można dopasować do swoich upodobań. Dostępne są między innymi diety zaplanowane dla osób trenujących sport jak i dla wegetarian, a również dla osób które chcą mieć zrównoważoną i zdrową dietę.

Przejdź na dietę: PaleoMaster, SportMaster, lub bez laktozy i wybierz spersonalizowany poziom kalorii. Każda z diet pudełkowych chce sprostać innym wymaganiom, ale wszystkie są wartościowe oraz starannie komponowane z ekologicznych produktów przez doświadczonych dietetyków. Wybierz dietę pudełkową z MasterDieta.pl już dziś i bądź zdrów - bez wychodzenia z mieszkania!
Hej! Zobacz również dieta pudełkowa Ząbki :)
 

Diety, które możesz zamówić w Masterdiecie

 
 

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343