Catering dietetyczny Wrocław z dostawą do domu – MasterDieta.pl

Catering dietetyczny Wrocław

Halo Wrocław! Czas na dietę pudełkową dostarczaną wprost pod Twoje drzwi! Chcesz schudnąć bez tracenia czasu? Stwórz swoją nową, zdrową dietę box jednym kliknięciem i zamów ją na MasterDieta.pl! Gwarantujemy, że Twoja ogólna kondycja się polepszy i odczujesz pozytywną różnicę na wadze.

Catering dietetyczny Wrocław to wyśmienite rozwiązanie, aby w końcu osiągnąć wymarzoną figurę lub wzmocnić pracę nad sobą określoną liczbą kalorii. W diecie kubełkowej znajdziesz codziennie pięć posiłków, które wystarczą na cały aktywny dzień. Wrocław - właśnie na to czekaliście! Nie potrzebujesz już gotować posiłków na cały miesiąc! Zdrowy catering z MasterDieta.pl skomponuje to za Ciebie!

Zdecyduj się na opcję: FitMaster, WegeMaster, PaleoMaster, KoktajlMaster, SportMaster, 3PakMaster lub Bez laktozy i dobierz wybrany poziom kalorii. Każda z diet kubełkowych odpowiada innym oczekiwaniom, ale wszystkie są różnorodne oraz starannie tworzone ze świeżych składników przez znający.

Catering dietetyczny we Wrocławiu

Masterdieta.pl to najlepszy catering dietetyczny w okolicach Wrocławia! Zalet diety pudełkowej jest bardzo dużo, ale przede wszystkim zyskujesz zdrowie i więcej wolnego czasu za jednym razem. Prędko zdrowy styl bycia stanie się Twoim nałogiem, z którego nie będziesz chciał zrezygnować.

Sprawdź nasze menu, a także różne warianty diet i ciesz się smacznymi posiłkami!
 

Diety dostępne w Masterdiecie

 
 
Rabat 10% na zamówienie na kod MASTER10

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343