Catering dietetyczny Warszawa z dostawą – MasterDieta.pl

Catering dietetyczny Warszawa

Halo Warszawa! Czas na dietę kubełkową dowożoną wprost pod Twoje drzwi! Pragniesz wyszczupleć bez wysiłku? Wybierz swoją nową, fit dietę kubełkową jednym kliknięciem i zamów ją na MasterDieta.pl! Gwarantujemy, że wreszcie rozpoczniesz prawdziwą dietę i jej nie porzucisz.

Catering dietetyczny Warszawa to idealne rozwiązanie, aby wreszcie osiągnąć oczekiwaną figurę lub wspomóc trening wybraną liczbą kalorii. W naszych pudełkach otrzymasz codziennie pięć posiłków, które wystarczą na cały aktywny dzień. Warszawa - takiego cateringu na dowóz jeszcze u was nie było! Nie potrzebujesz już gotować diety na cały tydzień! Dieta z dowozem z MasterDieta.pl uczyni to za Ciebie!

Zainwestuj w jedną z diet: FitMaster, WegeMaster, PaleoMaster, KoktajlMaster, SportMaster, 3PakMaster lub Bez laktozy i dobierz swój poziom kalorii. Każda z nich odpowiada innym potrzebom, ale wszystkie są różnorodne oraz precyzyjnie tworzone z naturalnych artykułów spożywczych przez znających się na rzeczy dietetyków. Podejmij fit catering z MasterDieta.pl już teraz i bądź zdrów jak nigdy bez wychodzenia z domu!
 

Sprawdź, jakie diety są dostępne w Masterdiecie

 
 
Rabat 10% na zamówienie na kod MASTER10

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343