Catering dietetyczny Sopot z dostawą do domu – MasterDieta.pl

Catering dietetyczny Sopot

Halo Sopot! Czas na nowoczesną dietę dostarczaną wprost pod Twój adres! Pragniesz wyszczupleć bez wysiłku? Skomponuj swoją nową, pełnowartościową dietę kubełkową jednym kliknięciem i zamów ją na MasterDieta.pl! Gwarantujemy, że naprawdę rozpoczniesz zdrowo się odżywiać i przestaniesz podjadać.

Catering dietetyczny Sopot to wyśmienite rozwiązanie, aby w końcu mieć upragnioną wagę lub wspomóc działania na siłowni wybraną liczbą kalorii. W naszych pudełkach znajdziesz codziennie pięć dań, które wystarczą na cały aktywny dzień. Sopot - takiej diety fit jeszcze u was nie było! Nie potrzebujesz już gotować posiłków na cały miesiąc! Zdrowy catering z MasterDieta.pl utworzy to za Ciebie - tak działa dieta pudełkowa!

Zdecyduj się na opcję: FitMaster, WegeMaster, PaleoMaster, KoktajlMaster, SportMaster, 3PakMaster lub Bez laktozy i dobierz indywidualny poziom kalorii. Każda z diet pudełkowych odpowiada innym oczekiwaniom, ale wszystkie są różnorodne oraz rzetelnie komponowane z ekologicznych składników przez znających się na rzeczy dietetyków. Zamów fit catering z MasterDieta.pl już teraz i bądź zdrów jak koń bez wychodzenia z domu!

Skorzystaj z naszego cateringu dietetycznego już teraz!
 

Diety dostępne w Masterdiecie

 
 

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343