Catering dietetyczny Gdynia z dostawą do domu – MasterDieta.pl

Catering dietetyczny Gdynia

Halo Gdynia! Czas na dietę kubełkową dostarczaną wprost pod Twoje drzwi! Chcesz wyszczupleć bez tracenia czasu? Wybierz swoją nową, pełnowartościową dietę kubełkową jednym kliknięciem i zamów ją na MasterDieta.pl! Gwarantujemy, iż wreszcie rozpoczniesz prawdziwą dietę i z niej nie zrezygnujesz.

Catering dietetyczny to doskonałe rozwiązanie, aby wreszcie osiągnąć oczekiwaną figurę lub wesprzeć pracę nad sobą zaplanowaną liczbą kalorii. W naszych pudełkach znajdziesz codziennie pięć dań, które wystarczą na cały aktywny dzień. Gdynia - przecież na to czekaliście! Nie musisz już przygotowywać menu na cały miesiąc! Fitness catering na dowóz z MasterDieta.pl przygotuje to za Ciebie!

Przejdź na dietę: FitMaster, WegeMaster, PaleoMaster, KoktajlMaster, SportMaster, 3PakMaster lub Bez laktozy i dobierz indywidualny poziom kalorii. Każda z diet pudełkowych odpowiada innym potrzebom, ale wszystkie są różnorodne oraz starannie komponowane z ekologicznych składników przez doświadczonych dietetyków. Podejmij dietę pudełkową z MasterDieta.pl już dziś i bądź zdrów jak nigdy bez wychodzenia z domu!
 

Diety, które możesz zamówić w Masterdiecie

 
 

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343