Catering dietetyczny Ossy z dostawą do domu – MasterDieta.pl

Catering dietetyczny Ossy

Dieta z dostawą to idealny wybór dla wszystkich, a w szczególności dla osób, które nie mają czasu samodzielnie przygotowywać dla siebie smacznych i zdrowych posiłków, a pragną odżywiać się zdrowo i przestrzegać zbilansowanej diety dostosowanej do potrzeb ich organizmu oraz określonych sposobów odżywiania. W Masterdieta przygotowujemy catering dietetyczny oferujący różnorodne posiłki dostępne w sześciu dietach, które można dobrać w zależności od potrzeb żywieniowych. Dieta pudełkowa Ossy - zobacz co przygotowaliśmy :)

Dostępne są diety pudełkowe oferujące posiłki między innymi dla wegetarian oraz osób ćwiczących. Przy zamówieniu możliwy jest również wybór miedzy różnymi wartościami kalorycznymi. Wszyscy potrzebują do wymarzonej sylwetki innego planu. By znów nosić swoje ulubione ubrania, jedni z nas potrzebują stracić wagę, a inni przybrać masy mięśniowej. Gdy nie wiesz, która dieta pomoże Ci czuć się lepiej, wspólnie z naszym dietetykiem ustalicie kaloryczność i rodzaj diety. Może nie jesteś pewny czy catering, to dobre rozwiązanie również dla Ciebie? Zamów jednodniowy zestaw próbny. Oczywiście, na terenie Oss, dostarczymy go bezpłatnie.

Catering dietetyczny Ossy to ciekawe miejsce na mapie naszych dostaw! Mamy tam wiele zadowolonych Klientów - dołącz do nich :)
 

Diety dostępne w Masterdiecie

Catering dietetyczny. Co to takiego?

Catering dietetyczny jest twoim codziennym wyżywieniem.

Zawiera: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Wybierz jedynie rodzaj diety oraz kaloryczność.

Po zamówieniu każdego poranka otrzymasz zestaw pięciu posiłków na cały dzień.

Codziennie otrzymasz inny zestaw, menu możesz sprawdzić na naszej stronie www.

Jeśli masz pytania, nie wahaj się - skontaktuj się z nami mailowo na adres kontakt@masterdieta.pl

lub telefonicznie pod numer +48 790 342 343