5 powodów, dla których warto korzystać z dietetycznych posiłków na dowóz

Tempo współczesnego życia niejednokrotnie stawia przed nami poważne wyzwanie – czy gotować i jeść zdrowo i zrezygnować z wielu aktywności, czy poświęcić się pracy lub pasji, ale za cenę jedzenia przypadkowego, gorszej jakości. Jak skutecznie połączyć pełnowartościową, bogatą dietę z czasem, którego wiecznie nam brakuje? Odpowiedź jest jedna – posiłki dietetyczne z dostawą do domu, dzięki którym schudniesz, utrzymasz wagę lub wesprzesz swój codzienny trening. Poznaj pięć powodów, dla których warto skorzystać z takiej formy cateringu.

1. Inwestycja w catering to inwestycja w zdrowie

Kto nie wyda na kucharza, ten wyda na lekarza – mówi słynne przysłowie. Uważamy podobnie! Wiemy jednak, iż nie każdy jest mistrzem kuchni lub często nie mamy czasu na gotowanie, ale wszyscy chcemy jeść zdrowo i smacznie. Nie ma nic gorszego, niż jedzenie śmieciowe z przypadku czy słodkie przekąski, które kuszą nas na każdym kroku. Jak im się oprzeć? Głód może opanować tylko dieta o odpowiednich walorach kalorycznych i zdrowotnych. Bez względu na to, czy jesteśmy sportowcami-amatorami, czy chcemy zrzucić zbędne kilogramy, podstawą naszych działań jest zbilansowana dieta.

Jesteśmy przekonani, że syte posiłki dietetyczne do domu pozwolą każdemu uniknąć pułapki podjadania. Sprawi to, że będziesz miał lepsze samopoczucie, twoja skóra zyska blask, a niższa waga i wymodelowana sylwetka będą ci towarzyszyć na dłużej. Niech tempo obecnego życia nie wpływa negatywnie na twoje zdrowie – w końcu możesz z łatwością o nie zadbać dzięki gotowym posiłkom dietetycznym na dowóz.

2. Posiłki na dowóz to wygoda i oszczędność czasu

Odchudzanie czy zmianę trybu odżywiania możesz zacząć natychmiast. Wystarczy złożyć zamówienie, a pożywne i zbilansowane posiłki będą przychodzić pod twój adres już następnego dnia. Oszczędzisz sobie skomplikowanego procesu obliczania kalorii czy udziału substancji odżywczych i witamin. W razie trudności w wyborze odpowiedniego planu, służymy radą i oferujemy konsultację z profesjonalnym dietetykiem. Pozwoli ci to zyskać nie tylko na czasie, ale i na zdrowiu, a o to w tym wszystkim chodzi. Zdrowy catering znakomicie sprawdzi się w trakcie delegacji czy wakacji, kiedy nie chcemy poświęcać czasu na gotowanie lub potrzebujemy od razu dania na cały dzień. Wystarczy wybrać swój plan dietetyczny, adres i godzinę dostawy – tak, to jest takie proste! Żadnych zakupów, godzin spędzonych w kuchni czy w internecie w poszukiwaniu jedynej słusznej diety!

3. Jakość produktów

Fit catering pomoże ci nie tylko zerwać ze śmieciowym jedzeniem poprzez syte posiłki. Kochamy jedzenie i gotowanie, ale tylko z najlepszych składników. Podstawą naszych codziennych dań są tylko świeże, najzdrowsze owoce i warzywa oraz inne produkty, takie jak mięso, nabiał, ryby czy kasze. Przygotowujemy je w taki sposób, aby ograniczyć do minimum obróbkę termiczną. Zrezygnowaliśmy ze smażenia na tłuszczach niewskazanych podczas diety czy regularnego uprawiania sportu. A wszystko to w nowoczesnych kuchniach pod okiem najlepszych kucharzy i dietetyków. Nasze dania skuszą cię zapachem i smakiem, ale również estetyką wykonania. Nic tylko jeść!

4. Różnorodność diety na dowóz

Nasz catering ma jasny przekaz: dość nudy na talerzu! Warto zafundować sobie odmianę po typowo obiadowych zestawach z mięsem, surówką i ziemniakami. Gotowanie to nasza pasja, dlatego dbamy, abyś każdego dnia otrzymywał potrawy zróżnicowane i bogate we wszelkie niezbędne składniki. Zgodnie z podstawowymi zaleceniami dietetycznymi podzieliliśmy nasz catering na dowóz na pięć pełnowartościowych posiłków. Codziennie otrzymasz inny zestaw, aby uniknąć znużenia nową dietą. Ponadto, zgodnie ze swoimi zapotrzebowaniami, możesz wybrać konkretny plan żywieniowy lub wykluczyć produkty, których nie tolerujesz, np. zawierające gluten. Identycznie w wypadku wegan i wegetarian, którzy mogą dostosować swoją dietę indywidualnie, np. dodając do zestawu dania z ryb.

5. Bezpieczeństwo

Aby zapewnić trwałość naszych dań, całość pakujemy w hermetycznie zamknięte opakowania, które dodatkowo są na tyle lekkie, abyś mógł je zabrać wszędzie tam, gdzie potrzebujesz. Dostawę dań na dowóz powierzyliśmy partnerom, którzy spełniają wszelkie normy wymagane w tym aspekcie. Jednocześnie pod twoimi drzwiami trafi na czas estetycznie zapakowana przesyłka w formie poręcznej torby, która jest gotowa do drogi!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o